Bydlení nemusí být za všech okolností tak drahé

Chce to jen trochu snahy a pár ústupků

Sehnat si v současné době bydlení, kdy jen pohled na jeho cenu vám nezpůsobí několikaminutové kóma, není úplně snadné. Dobrou zprávou je, že se to dá změnit k lepšímu a nebudete kvůli tomu muset ani vyhrát v loterii.


Snižte své nároky na lokalitu

Většina lidí chce mít bydlení co nejblíže centra, což je logické. V centru měst se totiž nachází nejen pracovní příležitosti, ale často i ty nejlepší obchody a školy.

A právě z těchto důvodů je v centru všechno nejdražší, tedy i byty. Z čistě ekonomických důvodů je tedy výhodnější přestěhovat se někam dál od epicentra a do případné práce dojíždět. Třeba v takové Praze vám to může měsíčně ušetřit řádově jednotky až desítky tisíc korun.


Hezkým domovem může být dřevěná chaloupka či kontejner

V posledních letech jsou v kurzu i různá alternativní obydlí, která však nejsou tvořena maltou a cihlami.

Velmi populární jsou hlavně dřevostavby na klíč . Jedná se o konstrukce z přírodního materiálu, které jsou doplněny o některé nezbytné moderní prvky, které zpříjemňují bydlení. Můžete tak být tematicky blíže k přírodě než kdykoliv předtím bez toho, aniž byste museli snižovat své nároky na komfort. Výhoda dřevostaveb navíc je, že se dají pořídit za slušné peníze.

V případě, že k přírodním materiálům nemáte kdovíjak velkou důvěru, je možné si nechat postavit modulový domek . Ty bývají ještě levnější než dřevostavby. Modulové domky se sestavují z již připravených kontejnerů, takže jejich realizace je doslova blesková.


Mobilní domy jsou zajímavou alternativou

Pro někoho hodně alternativní varianta, pro jiného příležitost žít sice trochu stísněně, ale za to ve svém a za dobré peníze.

Mobilní domy nejnovější generace už dávno v ničem nepřipomínají klasické cirkusové maringotky, ale v mnoha ohledech se vyrovnají standardním bytům. Vzhledem k jejich stále poměrně malé velikosti spíše bytům v panelácích. To je ale daň za mobilitu.

Pro rodinu s pěti dětmi tak toto bydlení určitě není, pokud by se část rodinného klanu nerozhodla nocovat v kredenci či šatníku, ale pro jednoho či dva nájemníky jsou domky velké dostatečně.


Jsme ryze českou firmou. Naší specializací je především suchá výstavba, ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR ( Kroměříž, Blansko, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Praha, Plzeň…).


Samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, ale jako dobrá stavební firma vám provedeme (se zárukou 36 měsíců) veškeré stavební práce, a to velké i malé zakázky. Kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů, nebytových prostor, kanceláří, koupelen, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, instalaci elektřiny, vody, plynu, topení.

Chcete cenovou nabídku zdarma? Rádi vám ji připravíme.Chci nabídku zdarma


Proč my?

  • 1.ZÁRUKA na dílo v délce 36 měsíců
  • 2.rozumná FÉROVÁ CENA
  • 3.spolehlivost, držíme slovo, jsme finančně stabilní česká firma, naši zaměstnanci mají patřičné vzdělání, realizované zakázky vždy splňují patřičné normy pro montáž
  • 4.rychlá výstavba a senzační vzhled
  • 5.odborná konzultace a cenová nabídka ZDARMA
  • 6.OZVĚTE SE JEŠTĚ DNES, vaše spokojenost je naše priorita: +420 603 939 912