Práce se sádrokartony

Sádrokartonářskou práci, opravy sádrokartonů,

děláme kvalitně (záruka 36 měsíců), rychle a za přijatelnou cenu

Montáž sádrokartonových a minerálních podhledů. Rekonstrukce podkroví (tepelná izolace a parozábrana), zhotovíme nové podlahy. Sádrokartonové příčky a předsazené stěny. Zvukové a tepelné izolace interiérů. Práci se sádrokartony provádíme od roku 2003 a realizovali jsme spoustu větších či menších zakázek.

 

Cenová nabídka ZDARMA

 

Rekonstrukce TS Bohemia Brno Rekonstrukce TS Bohemia Brno Rekonstrukce TS Bohemia Brno Rekonstrukce TS Bohemia Brno

 

Proč je sádrokarton nejvýhodnější stavební alternativou?

  1. Čas jsou peníze, sádrokarton zaručuje rychlost sádrokartonářských prací, jedná se o suchý proces – nezvyšuje vlhkost okolních konstrukcí, výstavba je čistá bez stavebního odpadu. Díky jeho nízké hmotnosti odpadají problémy se statikou, nehrozí nadměrné zatěžování nosné konstrukce.
  2. Hodí se tedy zejména pro rekonstrukce, s úspěchem se používá u dřevostaveb. Sádrokartonové desky se vyznačují velmi snadnou manipulací, dají se z nich velice jednoduše vykouzlit různé tvary.
  3. Existují sádrokartonové desky obyčejné, impregnované (do vlhkého prostředí), protipožární (používající se ke zvýšení požární odolnosti), i desky se zvýšenou pevností. Veškeré instalace pro rozvody elektřiny a vody je možné vést v sádrokartonových příčkách nebo podhledech, nemusí se sekat drážky. Základem je sádra a papír, jenž funguje jako tepelná a zvuková izolace. Sádra navíc zajišťuje optimální klima v místnosti a je vhodná třeba pro alergiky. Povrch sádrokartonů lze malovat, tapetovat i obkládat.
  4. Tím výhody nekončí, pokud stěnu ze sádrokartonů poškodíte, oprava je velmi jednoduchá a snadno ji zvládne i laik – stačí vám obyčejný tmel. Sádrokartonové desky se také vyznačují vysokou trvanlivostí.

 

Sádrokartony jsou opravdu nejlevnější stavební alternativou vhodnou k okamžitému použití dle potřeb a požadavků stavebníka. Sádrokartony se hodí do všech druhů interiérů.

 


Poslední dotazy z poradny:

Zpráva: Sádrokartonářské práce Brno. Žádám o nacenění sádrokartonů + sádrokatonové práce novostavby. Cenová nabídka sádrokartony na novostavbu.

Zpráva: Nacenění příčky opravy sádrokartonu. Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o nacenění sádrokartonové příčky (materiál a montáž). Jedná se o příčku, která by měla rozdělit chodbu na dvě části. Rozměr je přibližně 1,5 m na 2,5 m s otvorem pro dveře o velikosti 70 cm. Příčka bude mít v podstatě tvar do „L“. Potřebovala bych ale práce provést od 7.4.2017 – 13.4.2017. Děkuji.

Zpráva: Sadrokartonovy podhled. Dobry den, zajimala by nas moznost provedeni SDK podhledu pri digestor v kuchyni, ktera bude nad ostruvkem ve vzdalenosti cca 2 metry od vyvodu pro digestor (od trubice). Dale budeme mit kuchyn, kterou chceme „zasadit“ do zdi a proto bychom radi udelali SDK i kolem kuchyne. Jednalo by se o pravou a levou cast a to cca 25 cm sirokou s vyskou do stropu, tj. 260 cm a na vrchu kuchyne taky cca 25 cm sirka po strop a delk 4 m. Vytvorili by se tim takove U kolem kuchyne. Dekuji za nabidku a pekny den.

Zpráva: Montáž sdk stropu v RD typu Bungalov. Cenová kalkulace na práci. Mám zájem o vaší předběžnou cenovou kalkulaci na montáž SDK stropu o výměře 105m2. Jedna se o křížový rošt spuštěny o 10cm, dřevěné trámy / vazníky/. Místo  vaty bude použita foukaná izolace Magmarelax Rock o tloušče 30cm. SDK 12,5mm Deska Habito (DFRI) . sadrovani + acryl + penetrace. Výška stopu je 2,50. Jedna se o vaší práci + materiál. Děkuji V. L.