Sádrokartonové příčky

Sádrokartonové desky jsou s velkým úspěchem používány na stavbách a při rekonstrukcích interiérů. Nejčastěji se s nimi setkáváme v roli podhledů, interiérových příček a předstěn.

Sádrokarton poskytuje velmi rychlou a snadnou výstavbu suchou cestou, důležitou výhodou jsou nízké pořizovací náklady, zdravotní nezávadnost i ohleduplnost k životnímu prostředí.

Nabízíme záruku na dílo v délce 36 měsíců, férové ceny, spolehlivost (držíme slovo), naši zaměstnanci mají patřičné vzdělání. Jsme stabilní česká firma pro české zákazníky.

 

Cenová nabídka ZDARMA

 

Rekonstrukce TS Bohemia Brno BD v Ořechově BD v Ořechově Centrum služeb NWT Zlín

 

Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám:

Zpráva: Zaujem  o cenovu nabidku – sadrokartonove pricky, stropy. Dobry den, mala by som zaujem o vypracovanie predbeznej cenovej nabidky. Planujeme rekonstrukci bytu. Jednalo by sa o sadrokartonove stropy, a pricky Stropy – cca 55m2 Pricky – 26m2 (steny) Pricky – 52m2 (z oboustran). Dakujem. S pozdravom O.

Zpráva: Dobrý den, poptávám vytvoření dveřního průchodu v sádrokartonové příčce (šíře 50-60cm) bez dveřního rámu, v budoucnu budou instalovány shrnovací dveře. Lokalita: Brno. Děkuji. H.

Zpráva: Příčka v dětském pokoji. Dobrý den, prosím Vás o cenovou nabídku na provedené SDK příčky v pokoji, rozdělení prostotu schodiště s počítačovým koutkem od spací části s oknem. Stěna je rozměrů 4,0 x 2,5 m. Do stěny bych chtěla dveře šířky 60 cm se zárubní.
S díky za nabídku.