Stavební firma

Stavební firma Pavel Hála

zrealizujeme vaše sny, kvalitně (záruka 36 měsíců) a za dobrou cenu

  • Uvažujete o rekonstrukci domu nebo bytu?
  • Chcete novou koupelnu?
  • Nový dům na klíč?
  • Zateplit panelák?
  • Chcete změnit svoji starou ošklivou půdu v krásné podkroví?
  • Drobné zednické, stavební práce?

 

 

 

Cenová nabídka ZDARMA

 

 

Jsme ryze českou firmou. Naší specializací je především suchá výstavba, ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR ( Kroměříž, Blansko, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Praha, Plzeň…).

Garantujeme vám kvalitu – záruka na dílo 36 měsíců, naši pracovníci mají patřičné vzdělání.

 

Srubový dům

Suchá výstavba ref20 ref21 Suchá výstavba

Samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, ale jako dobrá stavební firma vám provedeme (se zárukou 36 měsíců) veškeré stavební práce, a to velké i malé zakázky. Kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů, nebytových prostor, kanceláří, koupelen,  rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, instalaci elektřiny, vody, plynu, topení.

 


Poslední dotazy z poradny, poradíme i vám

Zpráva: Stavba opěrné zdi a instalace sádrokartonu. Poptávám stavbu opěrné zdi ze ztraceného bednění, v pohledové části ze standardních štípaných tvarovek přírodní barvy velikosti 20 x 40 cm. Cílem je vytvoření spodní rovné terasy v místě svažitého terénu. Rozdíl mezi úrovněmi (tj. výška zdi) je 60 cm, délka zdi 450 cm, tloušťka zdi 40 cm, hloubka pod úroveň terénu vytvořené dolní terasy do nezámrzné hloubky 80 cm. Zároveň poptávám instalaci sádrokartonu k rozdělení pokoje v délce cca 10 m akustickým sádrokartonem. Termín realizace dohodou, přizpůsobíme se. Prosím o sdělení, zda by Vaše firma měla o zakázku zájem.

Zpráva: Dřevostavba – dodělávka. Dobrý den, rádi bychom si nechali od Vás nacenit dodělávku naší dřevostavby. Týká se domontování zbytku profilů + zaklopení + tmelení a brus. Pokud je možné, je lepší vidět. Je už z části udělané. Prosím o kontaktování. Děkuji F.

Zpráva: Sádrokartonáři. Dobrý den, sháním sádrokartonáře na dlouhodobou spolupráci po celé ČR . Chtěl jsem se zeptat, zda-li máte k dispozici řemeslníky pro práci převážně v rodinných domech – dřevostavby

Zpráva: Stavba plotu. Dobrý den, potřebuji vybourat starý plot s betonovým základem a postavit nový. Dálka cca 8m. Odvést stavební suť, případně navést hlínu.

Zpráva: Sadrokarton+fermacell. Zdravím. Hledám stavební firmu na kompletní vnitřní opláštění. Jedná se o dřevostavbu. PODHLEDY-sádrokarton cca 100m. PŘÍČKY-fermacell, obě strany, izolace, atd. Cca 85m. OBVODOVÉ STENY-fermacell, jen vnitřek, izolace, instalační předstěna ,paroz.., rošt, atd cca 170m. Hledám službu od A do Z. Děkuji.