Rekonstrukce budov

Rekonstrukce a revitalizace budov, staveb – panelové domy, bytové domy, rodinné domy…

Revitalizace (regenerace) domů není jen zateplení obvodových stěn, zateplení střechy a podlahy, ale také např. výměna oken a dveří, výměna rozvodů atd.

 

 

Sdělte nám prosím svoje požadavky, my vám obratem pošleme návrh řešení s cenovou nabídkou.

Chcete záruky? Nabízíme vám spolehlivost, držíme slovo, ceny v průběhu realizace neměníme, dodržujeme termíny dle smlouvy, ZÁRUKA NA DÍLO V DÉLCE 36 MĚSÍCŮ, vzdělaní zaměstnanci. Stabilní česká firma pro české zákazníky.

 

Cenová nabídka ZDARMA

 

Rekonstrukce bytového domu Rekonstrukce bytového domu Rekonstrukce bytového domu Rekonstrukce bytového domu Rekonstrukce bytového domu

Rekonstrukce starého domu

Rekonstrukce starého domu v Brně Rekonstrukce starého domu v Brně Rekonstrukce starého domu


Poslední dotazy z poradny:

Zpráva: Sádrokartony na rodinný dům. Dobrý den, jedná se o RD 373m2 zast. plocha, sádrokartony na celý dům, ale jde o sendvičové panely – izolace už je vevnitř, předstěna, polorost. Projekt je hotov,můžu poslat.

Zpráva: Udělejte mi cenovou nabídku na dodávku a montáž 66m2  kazetového podhledu zavěšeného do žel.bet. stropu Rockfon sofit  A 24 – cena včetně montáže jedná se o jeden otevřený prostor kanceláře. Závěsy délky do 30 cm od stropu, nad rastrem budou vedeny instalace VZT a elektro. Místo montáže Praha 5. Děkuji za nabídku.

Zpráva: Sádrové omítky do rodinného domu, 550 m2. Dobrý den, sháním na zednické práce menší stavební firmu. Potřebuji zhotovení sádrových omítek v rodinném domě. Práce včetně dodání materiálu. Vnitřní podkladní zdivo jsou příčky Ytong, obvodové zdivo je Velox (štěpkocementové desky). Prosím o cenovou nabídku. Děkuji

Zpráva: Dotaz k obložení sadrokartonem. Dobrý den, máme RD před dokončením, potřebovali bychom vnitřní stěny oblozit sadrokartonem a také stropy. Je to cca 300 m2 stěn a 112 m2 stropy. Provadite práce také na Znojemsku? Jaká by byla cena? Děkuji za odpověď. S pozdravem S. T.