Rekonstrukce bytů

Hledáte spolehlivou firmu na rekonstrukci bytu, domu?

Zrealizujeme vaše sny se zárukou 36 měsíců

Zařídíme projektovou dokumentaci, bourací práce včetně likvidace odpadu, zrealizujeme sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace, výměnu oken, drobné zednické práce včetně obkladačských. Podlahářské práce, montáž interiérových a vchodových dveří, montáž kuchyňské linky a dalších zařizovacích předmětů.

Rekonstrukce interiérů

Zlikvidujeme nepotřebný starý interiér (umakartového jádro, podlahy…). Zrekonstruujeme interiér dle vašich požadavků. Po dokončení stavebních prací dle smlouvy uklidíme a předáme dílo spokojenému zákazníkovi, tedy vám.

Nabízíme vám spolehlivost, držíme slovo, ceny v průběhu realizace neměníme, dodržujeme termíny dle smlouvy, ZÁRUKA NA DÍLO V DÉLCE 36 MĚSÍCŮ, vzdělaní zaměstnanci. Stabilní česká firma pro české zákazníky.

Cenová nabídka zdarma

 

Rekonstrukce bytového domu, bytu Brno

ref10 ref9 ref8 ref7 ref6

 

Samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, ale jako stavební firma vám provedeme (se zárukou 36 měsíců) kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů, nebytových prostor, kanceláří, koupelen,  rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, instalaci elektřiny, vody, plynu, topení.

 


Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: CN na SDK příčku. Prosím o CN na SDK příčku tl. 75mm(rozdělení pokoje), výška 3m a délka 5m. Strop rákos, podlaha parkety. Desky základní, bez izolace. Děkuji.

Zpráva: Dobrý den, prosím o radu a zároveň o cenovou nabídku. Ráda bych si v panelovém bytě nechala udělat sádrokartonové stropy (včetně skelné vaty), především z důvodu odhlučnění. Jedná se cca o 20m2. Děkuji, T.

Zpráva: Sádrokartonový strop. Dobrý den, chtěla bych orientačně nacenit protipožární sádrokartonové stropy (cca 140 m2) se zateplením, s prací a komplet materiálem . Předem děkuji za odpověď.

Zpráva: Výplň dveří. Dobrý den, do dveřního otvoru dvoukřídlých dveří bych rád vestavěl sádrokartonovou příčku, aby dva pokoje byly stavebně i zvukově odděleny. Pokud byste si našli čas na tuto menší zakázku, můžeme se domluvit na návštěvě místa.

Zpráva: Izolace v koupelne. Dobry den, potrebujeme zrejme opravit tepelnou izolaci v podkrovni koupelne v Praze 6. V zime namrzaji zevnitr okna, jsou mokre zdi a dela se na nich plisen. Predpokladame, ze je to spatnou tepelnou izolaci strechy (koupelna je v podkrovnim byte), ale chteli bychom to nejdrive potvrdit. Trva to uz nekolik let. S poctem lidi, ktery byt obyva, je stav horsi (a samozrejme s nizsi teplotou venku). Koupelna ma velikost zhruba 2*3m, se sikmym stropem a dvema stresnimi okny VELUX. V rozich je situace horsi, takze odhadujeme ze pricina bude v izolaci.

Zpráva: Oprava špalet a sádrokartonů. Dobrý den, poptávám možnost opravy (znovuinstalace) sádrokartonů ve špaletách okolo vstupních dveří a francouzských dveří v rodinném domě po provedení výměny dveří a okna + opravy sádrokartonů po rekonstrukci topení. Děkuji. M.D.

Zpráva: Sádrokartonový podhled nad kuchyňskou linku a jídelní stůl. Dobrý den, měl bych zájem o sádrokartonový podhled s LED podsvícením + bodovými světly nad kuchyňskou linku a jídelní stůl. Rozměrově by se jednalo zhruba následovně:
– Kuchyňská linka 2.5m x 4m
– Jídelní stůl – 2m x 1.5m
Kde nad kuchyňskou linkou by byla bodová světla a nad jídelním stolem bych si představoval podhled po okrajích s LED osvětlením do stropu a bodová světla ze spodní strany. S pozdravem, I. K.

Zpráva: Podhled nad kuchynskym koutem. Dobry den, chtel bych se zeptat, zda by bylo mozne vyhotovit podhled nad kuchynskym koutem v rozmerech cca 1,8m x 2,3m. Jedna se mi predevsim o zakryti roury od digestori a premisteni osvetleni. Reseni by bylo potreba prokonzultovat, jelikoz se jedna o prostor, kde skrinky jsou jiz umisteny a nejsem si jist, co bude mozne tedy vubec realizovat. V pripade potreby mohu prostor nafotit, premerit ci lepe popsat situaci. Dekuji, hezky den.