Suchá výstavba

Specializujeme se především na suché stavebnictví,

ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více.

Uvažujete o půdní vestavbě, nadstavbě, rekonstrukci bytu či rodinného domku? Chcete stavět dům nový? Chcete předělat kancelář? Podhledy SDK, příčky SDK? Veškeré stavební práce dodáváme na klíč. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR.

 

ref6 ref8 ref9 ref10

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Podhledy. Dobrý večer, rekonstruuji byt 3+1 cca 75 čtverečních metrů a chtěl bych podhledy, jaká by byla cena bez izolace, o podhledu uvažuji kvůli el. instalaci a chceme bod světla. Děkuji.

Zpráva: Sádrokartonový průvlak. Dobrý den, do kuchyně bych potřeboval schovat trubku od digestoře do sádrokartonového průvlaku. Přibližné rozměry: Délka 2350 mm Výška 310 mm Hloubka 260 mm Mohl by jste mi zaslat nějakou cenovou nabídku a případně možný termín realizace? Děkuji.

Zpráva: Sádrokartonový strop. Dobrý den, prosím o radu. Bydlím ve starším domě, potřebuji spravit strop v kuchyni , rozměr asi 3x5 m. Jsou tam prkna , pod nimi rákos a omítka. Strop není pevný, byl polepený polystyrénovými čtverci a po sundání zůstaly mapy po lepidle. Po přelíčení stále vystupují. Napadly mě sádrokartonové desky, nevím, jestli je potřeba i konstrukce. Prosím napište mi Váš názor a případně rozpočet na opravu stropu. Děkuji a přeji pěkný den. H. K.

Zpráva: Snížení stropu. Dobrý den, chtěl bych poptat práce na snížení stropu v kuchyni (sádrokartonový podhled). Rozměr místnosti je ca 11 m2. Termín prací mezi 25.6. - 14.7. Případně po domluvě i další práce (vyrovnání stěn). Děkuji za odpověď. S pozdravem, J.M.

Zpráva: Sadrokarton se zateplenim. Dobrý den měl bych zájem o cenovou nabídku montáž sádrokartonu se zateplením 80m2 předem dekuju. S pozdravem K.

Zpráva: Dobrý den, realizujete prosím komplexní suché stavebnictví, výstavbu na klíč? Jde mi o to, jestli se postaráte i o rozvody, elektroinstalaci atd. Děkuji. S pozdravem L.D.