Suchá výstavba

Specializujeme se především na suché stavebnictví,

ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více.

Uvažujete o půdní vestavbě, nadstavbě, rekonstrukci bytu či rodinného domku? Chcete stavět dům nový? Chcete předělat kancelář? Podhledy SDK, příčky SDK? Veškeré stavební práce dodáváme na klíč. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR.

 

Cenová nabídka ZDARMA

 

Sádrokarton v rodinném domě a bytě se zárukou 36 měsíců

Suchou výstavbu s úspěchem používáme v novostavbách, při rekonstrukcích domů, či při výstavbě podkrovního bydlení. Největší předností je suchá a relativně velmi rychlá výstavba, nízká hmotnost sádrokartonu a tenkost jednotlivých desek, což umožňuje využití v místech, kde se z důvodu problémů se statikou neumožňuje použití klasického stavebního materiálu. Neméně důležitou předností sádrokartonu je vázat nadměrnou vlhkost ze vzduchu a tím vytvářet příjemné klima v interiéru. Sádrokarton s izolacemi také dokáže chránit před zimou, horkem, hlukem i požárem.

V bytě nejčastěji sádrokarton používáme na rekonstrukci bytového jádra, rozdělení pokojů, sádrokartonový podhled, předsazené stěny atd. Při rekonstrukci je velkou výhodou snadné umístění instalačních rozvodů. Sekání drážek pro rozvody tedy naprosto eliminujete.

 

Sádrokarton v kanceláři se zárukou 36 měsíců

Rychlé řešení pro rekonstrukci kancelářských prostor. Sádrokarton splňuje i přísné bezpečnostní normy. Speciální akustické příčky splní vysoké nároky na neprůzvučnost. Kontaktujte nás pro více informací.

 

ref6 ref8 ref9 ref10

 


 

Poslední dotazy z poradny, poradím i vám

Zpráva: Podhledy. Dobrý večer, rekonstruuji byt 3+1 cca 75 čtverečních metrů a chtěl bych podhledy, jaká by byla cena bez izolace, o podhledu uvažuji kvůli el. instalaci a chceme bod světla. Děkuji.

Zpráva: Sádrokartonový průvlak. Dobrý den, do kuchyně bych potřeboval schovat trubku od digestoře do sádrokartonového průvlaku. Přibližné rozměry: Délka 2350 mm Výška 310 mm Hloubka 260 mm Mohl by jste mi zaslat nějakou cenovou nabídku a případně možný termín realizace? Děkuji.

Zpráva: Sádrokartonový strop. Dobrý den, prosím o radu. Bydlím ve starším domě, potřebuji spravit strop v kuchyni , rozměr asi 3×5 m. Jsou tam prkna , pod nimi rákos a omítka. Strop není pevný, byl polepený polystyrénovými čtverci a po sundání zůstaly mapy po lepidle. Po přelíčení stále vystupují. Napadly mě sádrokartonové desky, nevím, jestli je potřeba i konstrukce. Prosím napište mi Váš názor a případně rozpočet na opravu stropu. Děkuji a přeji pěkný den. H. K.

Zpráva: Snížení stropu. Dobrý den, chtěl bych poptat práce na snížení stropu v kuchyni (sádrokartonový podhled). Rozměr místnosti je ca 11 m2. Termín prací mezi 25.6. – 14.7. Případně po domluvě i další práce (vyrovnání stěn). Děkuji za odpověď. S pozdravem, J.M.

Zpráva: Sadrokarton se zateplenim. Dobrý den měl bych zájem o cenovou nabídku montáž sádrokartonu se zateplením 80m2 předem dekuju. S pozdravem K.

Zpráva: Dobrý den, realizujete prosím komplexní suché stavebnictví, výstavbu na klíč? Jde mi o to, jestli se postaráte i o rozvody, elektroinstalaci atd. Děkuji. S pozdravem L.D.