Rekonstrukce bytů Praha

Vybírejte kvalitního dodavatele služeb

Stavebních firem vyrostlo v České republice mnoho a každoročně jich také mnoho zaniká. V oboru stavebnictví obecně při komparaci s dalšími obory zaniká meziročně nejvyšší počet firem a už toto je známka, že firmu je třeba vybírat velmi kvalitně. Velmi snadno se Vám může stát, že firma rekonstrukci provede kvalitně, ale po roce zmizí z trhu a s ní i záruka na poskytnuté služby. V horším případě firma zkasíruje zálohu za poskytované služby a dále už s klientem nekomunikuje.

Ptejte se odborníků, kvalifikovaně poradí

Stavební trh nám ve stručnosti popsal pan Ing. Zemánek. Dle jeho slov je ne trhu cca 40% firem, které jsou opravdu kvalitní a svoji činnost dělají odborně. Bohužel tyto firmy však patří mezi ty dražší, protože mají vysoké režijní náklady a rekonstrukce obvykle realizují při použití kvalitního vybavení, které je samozřejmě rovněž dražší ale vydrží delší dobu. Při použití levného vybavení či vybavení v kategorii nižšího standardu sice ušetříte, ale zcela jistě budete během měsíců či let provádět stále dokola opravy či výměna určitého vybavení nebo jeho dílů.

Rekonstrukce bytů v Praze

Investuje do kvality, vyplatí se to

Při objednávání rekonstrukce je nutné si uvědomit, že instalované vybavení bude fungovat po mnoho let a mělo by fungovat správně. Z důvodu záruky na služby i na celé dílo není vhodné nakupovat vybavovací předmět či materiály z internetu. Pokud dojde k jejich poškození, bude nutné reklamaci provádět osobně a například u zabudovaného vybavení atd, se nejedná o zrovna příjemnou záležitost. Společnost Rekonstrukce bytů Praha má navíc s internetovými prodejci velmi špatnou zkušenost, protože většinu reklamací neuznávají nebo reklamované předměty drží zbytečně dlouho.

 

Pokládky podlah Brno