REKONSTRUKCE KOUPELEN A BYTOVÝCH JADER KOMPLEXNÍ REKONSTRUKCE PANELOVÝCH BYTŮ KVALITNĚ (ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ), za férové ceny a spolehlivě

Hledáte spolehlivou firmu na rekonstrukci koupelny, bytu?

Rekonstrukce bytu na klíč od profesionální stavební firmy. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.


Ze staré koupelny uděláme novou

Dle vašich požadavků a možností. Samozřejmostí je komplexní rekonstrukce na klíč, kdy se o nic nemusíte starat. Nabízíme vám spolehlivost, držíme slovo, ceny v průběhu realizace neměníme, dodržujeme termíny dle smlouvy, ZÁRUKA NA DÍLO V DÉLCE 36 MĚSÍCŮ, vzdělaní zaměstnanci. Stabilní česká firma pro české zákazníky.


Rekonstrukce bytového jádra v panelových domech

Zrekonstruujeme bytové jádro na moderní koupelnu. Samozřejmostí je komplexní rekonstrukce na klíč, kdy se o nic nemusíte starat.


GARANTUJEME VÁM KVALITU ZÁRUKA NA DÍLO 36 MĚSÍCŮ, NAŠI PRACOVNÍCI MAJÍ PATŘIČNÉ VZDĚLÁNÍ.

Jsme ryze českou firmou. Naší specializací je především suchá výstavba, ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR ( Kroměříž, Blansko, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Praha, Plzeň…).


Samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, ale jako dobrá stavební firma vám provedeme (se zárukou 36 měsíců) veškeré stavební práce, a to velké i malé zakázky. Kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů, nebytových prostor, kanceláří, koupelen, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, instalaci elektřiny, vody, plynu, topení.

Chcete cenovou nabídku zdarma? Rádi vám ji připravíme.Chci nabídku zdarma


Proč my?

  • 1.ZÁRUKA na dílo v délce 36 měsíců
  • 2.rozumná FÉROVÁ CENA
  • 3.spolehlivost, držíme slovo, jsme finančně stabilní česká firma, naši zaměstnanci mají patřičné vzdělání, realizované zakázky vždy splňují patřičné normy pro montáž
  • 4.rychlá výstavba a senzační vzhled
  • 5.odborná konzultace a cenová nabídka ZDARMA
  • 6.OZVĚTE SE JEŠTĚ DNES, vaše spokojenost je naše priorita: +420 603 939 912