Suchá výstavba

Specializujeme se především na suché stavebnictví,

ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více.

Uvažujete o půdní vestavbě, nadstavbě, rekonstrukci bytu či rodinného domku? Chcete stavět dům nový? Chcete předělat kancelář? Podhledy SDK, příčky SDK? Veškeré stavební práce dodáváme na klíč. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR.

Suchá výstavba - sádrokarton v rodinném domě a bytě se zárukou 36 měsíců

Suchou výstavbu s úspěchem používáme v novostavbách, při rekonstrukcích domů, či při výstavbě podkrovního bydlení. Největší předností je suchá a relativně velmi rychlá výstavba, nízká hmotnost sádrokartonu a tenkost jednotlivých desek, což umožňuje využití v místech, kde se z důvodu problémů se statikou neumožňuje použití klasického stavebního materiálu. Neméně důležitou předností sádrokartonu je vázat nadměrnou vlhkost ze vzduchu a tím vytvářet příjemné klima v interiéru. Sádrokarton s izolacemi také dokáže chránit před zimou, horkem, hlukem i požárem. V bytě nejčastěji sádrokarton používáme na rekonstrukci bytového jádra, rozdělení pokojů, sádrokartonový podhled, předsazené stěny atd. Při rekonstrukci je velkou výhodou snadné umístění instalačních rozvodů. Sekání drážek pro rozvody tedy naprosto eliminujete.

Sádrokarton v kanceláři se zárukou 36 měsíců

Rychlé řešení pro rekonstrukci kancelářských prostor. Sádrokarton splňuje i přísné bezpečnostní normy. Speciální akustické příčky splní vysoké nároky na neprůzvučnost.

Cenová nabídka ZDARMA