Suchá výstavba - záruka 36 měsíců, férové ceny, spolehlivost

Specializujeme se především na suché stavebnictví,


ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více


Výhody suché výstavby: Efektivní a udržitelná stavební technologie


Suchá výstavba je moderní a efektivní stavební technologie, která se stále více prosazuje. Tato metoda se vyznačuje minimálním použitím mokrých procesů a rychlou montáží předem připravených prvků. Suchá výstavba je inovativní stavební technologie, která nabízí řadu výhod v porovnání se tradičními mokrými metodami. Tato moderní metoda stavebnictví se stále více používá po celém světě díky své efektivnosti, udržitelnosti a schopnosti zkrátit dobu výstavby.


1. Rychlost výstavby: Suchá výstavba umožňuje rychlou montáž předem vyrobených prvků, což vede ke značnému zkrácení doby výstavby. Protože průběh prací není závislý na vysychání omítek nebo betonu, lze stavbu dokončit mnohem rychleji.

2. Snížení nákladů: Díky standardizovaným a přesně vyrobeným prvkům vyráběným mimo staveniště se minimalizují náklady na materiály a odpad. Montážní práce jsou často rychlejší a vyžadují menší počet pracovníků, což může vést ke snížení celkových nákladů na projekt.

3. Flexibilita a přizpůsobivost: Suchá výstavba je velmi flexibilní a umožňuje snadnou modifikaci nebo rozšíření staveb. Prvky se dají snadno demontovat a znovu použít, což umožňuje budovat stavby, které jsou přizpůsobeny budoucím potřebám.

4. Energetická účinnost: Suchá výstavba umožňuje lepší izolaci a hermetičnost budov. To znamená, že se minimalizuje únik tepla a energetické nároky budovy jsou sníženy. V kombinaci s moderními systémy vytápění a chlazení lze dosáhnout vysoké energetické účinnosti.

5. Udržitelnost a ekologie: Tato stavební metoda je šetrná k životnímu prostředí.Uvažujete o půdní vestavbě, nadstavbě, rekonstrukci bytu či rodinného domku? Chcete stavět dům nový? Chcete předělat kancelář? Podhledy SDK, příčky SDK? Veškeré stavební práce dodáváme na klíč. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR.Suchá výstavba - sádrokarton v rodinném domě a bytě se zárukou 36 měsíců


Suchou výstavbu s úspěchem používáme v novostavbách, při rekonstrukcích domů, či při výstavbě podkrovního bydlení. Největší předností je suchá a relativně velmi rychlá výstavba, nízká hmotnost sádrokartonu a tenkost jednotlivých desek, což umožňuje využití v místech, kde se z důvodu problémů se statikou neumožňuje použití klasického stavebního materiálu. Neméně důležitou předností sádrokartonu je vázat nadměrnou vlhkost ze vzduchu a tím vytvářet příjemné klima v interiéru. Sádrokarton s izolacemi také dokáže chránit před zimou, horkem, hlukem i požárem. V bytě nejčastěji sádrokarton používáme na rekonstrukci bytového jádra, rozdělení pokojů, sádrokartonový podhled, předsazené stěny atd. Při rekonstrukci je velkou výhodou snadné umístění instalačních rozvodů. Sekání drážek pro rozvody tedy naprosto eliminujete.


Sádrokarton v kanceláři se zárukou 36 měsíců

Rychlé řešení pro rekonstrukci kancelářských prostor. Sádrokarton splňuje i přísné bezpečnostní normy. Speciální akustické příčky splní vysoké nároky na neprůzvučnost.

Chcete cenovou nabídku zdarma? Rádi vám ji připravíme.Chci nabídku zdarma


Proč my?

  • 1.ZÁRUKA na dílo v délce 36 měsíců
  • 2.rozumná FÉROVÁ CENA
  • 3.spolehlivost, držíme slovo, jsme finančně stabilní česká firma, naši zaměstnanci mají patřičné vzdělání, realizované zakázky vždy splňují patřičné normy pro montáž
  • 4.rychlá výstavba a senzační vzhled
  • 5.odborná konzultace a cenová nabídka ZDARMA
  • 6.OZVĚTE SE JEŠTĚ DNES, vaše spokojenost je naše priorita: +420 603 939 912