STAVEBNÍ FIRMA PAVEL HÁLA

ZREALIZUJEME VAŠE SNY, KVALITNĚ (ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ) A ZA DOBROU CENU

Uvažujete o rekonstrukci domu nebo bytu? Chcete novou koupelnu? Nový dům na klíč? Zateplit panelák? Chcete změnit svoji starou ošklivou půdu v krásné podkroví? Drobné zednické, stavební práce?

GARANTUJEME VÁM KVALITU

ZÁRUKA NA DÍLO 36 MĚSÍCŮ, NAŠI PRACOVNÍCI MAJÍ PATŘIČNÉ VZDĚLÁNÍ.
Jsme ryze českou firmou. Naší specializací je především suchá výstavba, ale díky naší vysoké odbornosti při realizaci staveb chceme našim klientům nabídnout více. Působíme především v Brně a okolí, ale jsme schopni zrealizovat stavební práce kdekoliv v ČR ( Kroměříž, Blansko, Vyškov, Olomouc, Prostějov, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Praha, Plzeň…).


Cenová nabídka ZDARMA

Samozřejmostí jsou sádrokartonářské práce, ale jako dobrá stavební firma vám provedeme (se zárukou 36 měsíců) veškeré stavební práce, a to velké i malé zakázky. Kompletní rekonstrukce bytů, rodinných domů, nebytových prostor, kanceláří, koupelen, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, instalaci elektřiny, vody, plynu, topení.Půdní vestavba

Půdní vestavba řeší především problémy s nedostatkem obytného prostoru. Půdní vestavby jsou finančně zajímavější než například rozšiřování domu v přízemí. Nezvětšuje se zastavěná plocha, tudíž nejsou nutné zemní práce, jinak časově i finančně náročné. Další informace tady.

Rekonstrukce bytů

Zařídíme projektovou dokumentaci, bourací práce včetně likvidace odpadu, zrealizujeme sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace, výměnu oken, drobné zednické práce včetně obkladačských. Podlahářské práce, montáž interiérových a vchodových dveří, montáž kuchyňské linky a dalších zařizovacích předmětů. Další informace tady.

Rekonstrukce koupelen

Zrekonstruujeme bytové jádro na moderní koupelnu. Samozřejmostí je komplexní rekonstrukce na klíč, kdy se o nic nemusíte starat. Další informace tady.

Rekonstrukce budov

Revitalizace (regenerace) domů není jen zateplení obvodových stěn, zateplení střechy a podlahy, ale také např. výměna oken a dveří, výměna rozvodů atd. Další informace tady.

Ceník

Cenové nabídky jsou vypracovávány individuálně po obhlídce místa stavby a konzultaci s objednatelem. Ceník najdete tady.

Tipy ze stavebnictví

Zajímavé tipy ze stavebnictví - zděný dům nebo dřevostavba? Tipy najdete tady.

Chcete cenovou nabídku zdarma?

Rádi vám ji připravíme.

Ozvěte se nám!