Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce, opravy sádrokartonů,

děláme kvalitně (záruka 36 měsíců), rychle a za přijatelnou cenu

Montáž sádrokartonových a minerálních podhledů

Rekonstrukce podkroví (tepelná izolace a parozábrana), zhotovíme nové podlahy. Sádrokartonové příčky a předsazené stěny. Zvukové a tepelné izolace interiérů. Práci se sádrokartony provádíme od roku 2003 a realizovali jsme spoustu větších či menších zakázek.

Cenová nabídka ZDARMA

Proč je sádrokarton nejvýhodnější stavební alternativou?

Čas jsou peníze, sádrokarton zaručuje rychlost sádrokartonářských prací, jedná se o suchý proces – nezvyšuje vlhkost okolních konstrukcí, výstavba je čistá bez stavebního odpadu. Díky jeho nízké hmotnosti odpadají problémy se statikou, nehrozí nadměrné zatěžování nosné konstrukce. Hodí se tedy zejména pro rekonstrukce, s úspěchem se používá u dřevostaveb. Sádrokartonové desky se vyznačují velmi snadnou manipulací, dají se z nich velice jednoduše vykouzlit různé tvary. Existují sádrokartonové desky obyčejné, impregnované (do vlhkého prostředí), protipožární (používající se ke zvýšení požární odolnosti), i desky se zvýšenou pevností. Veškeré instalace pro rozvody elektřiny a vody je možné vést v sádrokartonových příčkách nebo podhledech, nemusí se sekat drážky. Základem je sádra a papír, jenž funguje jako tepelná a zvuková izolace. Sádra navíc zajišťuje optimální klima v místnosti a je vhodná třeba pro alergiky. Povrch sádrokartonů lze malovat, tapetovat i obkládat. Tím výhody nekončí, pokud stěnu ze sádrokartonů poškodíte, oprava je velmi jednoduchá a snadno ji zvládne i laik – stačí vám obyčejný tmel. Sádrokartonové desky se také vyznačují vysokou trvanlivostí.

SÁDROKARTONY JSOU OPRAVDU NEJLEVNĚJŠÍ STAVEBNÍ ALTERNATIVOU VHODNOU K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ DLE POTŘEB A POŽADAVKŮ STAVEBNÍKA. SÁDROKARTONY SE HODÍ DO VŠECH DRUHŮ INTERIÉRŮ.